Forumi Pukjan

Forumi Pukjan pika e takimit tuaj. Vendi i navigimit Pukjanë.Forumi eshte hapur me qellim promovimin e vlerave te rrethit te Pukes ne internet. Forumi Pukjan eshte adrese jofitimpruese.Nuk eshte adrese politike a fetare. *2011-2014

- Mire se erdhet ne Forumin Pukjan -

Identifikohu

Harrova fjalkaliminMANGET
Tema Fundit
» Potpuri Pukjane - FAIK PEMA
Mon Jun 09, 2014 12:11 pm nga Forumi Pukjan

» OJ LULKUQJA N'BJESHK TERBUNIT
Mon Jun 09, 2014 12:10 pm nga Forumi Pukjan

» Potpuri Pukjane - FAIK PEMA
Mon Jun 09, 2014 12:09 pm nga Forumi Pukjan

» PRENDUSH TAHIRI LAMTUMIR O BJESHKET E MIJA
Mon Jun 09, 2014 12:09 pm nga Forumi Pukjan

» OJ LULKUQJA N'BJESHK TERBUNIT
Mon Jun 09, 2014 12:07 pm nga Forumi Pukjan

» Liber per Deshmorin Allaman Dervishi
Mon Jun 09, 2014 12:03 pm nga Forumi Pukjan

» U zhvillua sot provimi i matematikes
Mon Jun 09, 2014 12:03 pm nga Forumi Pukjan

» Përhapja e besimit mysliman në rrethin e Pukës ndër vite.(1523-1990)
Wed Jun 04, 2014 8:47 pm nga Myftinia Pukë

» Jeni pro apo kunder legalizimit te droges?
Wed Jun 04, 2014 8:44 pm nga Forumi Pukjan

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 120 më Sun May 27, 2012 9:21 pm
Sondazh

Ka korrupsion ne institucionet e rrethit te Pukes?

 
 

Shiko rezultatin

www.forumipukjan.com
August 2014
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Forumi Pukjane
Vizitor ne Dite
E-mail

You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin


Admin
Kolegji "Hasan Riza Pasha" Shkoder njofton se : Filluan regjistrimet per konkursin e pranimit ne kolegjet turke.

Regjistrimet behen per nxenesit e klases se 8-te dhe 9-te.

Provimi i pranimit te klasat e 8-ta dhe 9-ta do organizohet

Data e provimit: 28 Prill 2012 (ora: 10:00)
Qyteti: Puke
Vendi: Shkolla "Migjeni"

Dhe nje here regjistrimet vazhdojne deri me 27 Prill 2012
Para fillimit te provimit, nxenesi duhet te paraqese nje fotografi.

Per informacion: Tel +355 22 24 45 35
Per regjistrim: SMS: +355 69 47 49 500
Per model testi: Web: www.gulistan.edu.al

Regjistrimi:

Dokumentacioni: 2 fotografi
Data e regjistrimit: 04 Prill 2012 -27 Prill 2012
Vendet e regjistrimit: Duke derguar nje SMS ne numrin celulare: 069 47 43 500 me tekst: Emer, Mbiemer, Shkolla 9-vjecare, Klasa, Qyteti, Nr. Telefoni

INFORMACIONE SHTESE
"NXITONI PER TE ARDHMEN TUAJ!
100 BURSA PER ME TE MIRET"

Pyetjet e provimit sipas lendeve klasa 8 dhe 9

1. Matematike 20 pyetje
2. Fizike 10 pyetje
3. Kimi 10 pyetje
4. Biologji 10 pyetje
5. Gjuhe dhe Letersi 20 pyetje
6. Logjike 20 pyetje.

Per me te mirat

Mundesi studimi me 100% burse ne kolegjet turke ne Tirane, Durres dhe Shkoder.

Shenim: Pyetjet e provimit jane pergatitur ne baze te programit mesimore te klases se 8 dhe 9.
Pjesmarrja ne provim eshte pa pagese.

______
Burimi: Kolegji "Hasan Riza Pasha" Shkoder

Shiko profilin e anëtarit http://forumipukjan.forumo.org

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi