Forumi Pukjan

Forumi Pukjan pika e takimit tuaj. Vendi i navigimit Pukjanë.Forumi eshte hapur me qellim promovimin e vlerave te rrethit te Pukes ne internet. Forumi Pukjan eshte adrese jofitimpruese.Nuk eshte adrese politike a fetare. *2011-2014

- Mire se erdhet ne Forumin Pukjan -

Identifikohu

Harrova fjalkaliminMANGET
Tema Fundit
» Potpuri Pukjane - FAIK PEMA
Mon Jun 09, 2014 12:11 pm nga Forumi Pukjan

» OJ LULKUQJA N'BJESHK TERBUNIT
Mon Jun 09, 2014 12:10 pm nga Forumi Pukjan

» Potpuri Pukjane - FAIK PEMA
Mon Jun 09, 2014 12:09 pm nga Forumi Pukjan

» PRENDUSH TAHIRI LAMTUMIR O BJESHKET E MIJA
Mon Jun 09, 2014 12:09 pm nga Forumi Pukjan

» OJ LULKUQJA N'BJESHK TERBUNIT
Mon Jun 09, 2014 12:07 pm nga Forumi Pukjan

» Liber per Deshmorin Allaman Dervishi
Mon Jun 09, 2014 12:03 pm nga Forumi Pukjan

» U zhvillua sot provimi i matematikes
Mon Jun 09, 2014 12:03 pm nga Forumi Pukjan

» Përhapja e besimit mysliman në rrethin e Pukës ndër vite.(1523-1990)
Wed Jun 04, 2014 8:47 pm nga Myftinia Pukë

» Jeni pro apo kunder legalizimit te droges?
Wed Jun 04, 2014 8:44 pm nga Forumi Pukjan

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 120 më Sun May 27, 2012 9:21 pm
Sondazh

Ka korrupsion ne institucionet e rrethit te Pukes?

 
 

Shiko rezultatin

www.forumipukjan.com
August 2014
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Forumi Pukjane
Vizitor ne Dite
E-mail

You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin


Admin
Gjate gjithe paradites se sotme ne qytetin e Pukes dhe te Fush-Arresit eshte ndjer fluksi i qytetareve te cilet benin blerjet e fundit per naten e ndrimit te viteve.

(Pamje nga qyteti i Pukes)

Po ashtu eshte verejtur fluks edhe ne lokalet me te njohura te Fush-Arrezit po ashtu edhe ne Pukes. Nderkohe epiqendra e festimeve do jete qyteti i Pukes dhe ai i Fush-Arrezit ku sic eshte bere zakon tashme qytetaret e Pukes sebashku me familjaret e tyre dalin para ores 00:00 ne qender te qytetit per festuar ndrimin e viteve.
Edhe kete vit rruga kryesore per ne qytetin e Pukes do jet e bllokuar para ores 00:00 ku pas ores 00:00 do zgjas mbi 45 min e mbllokuar.
Me pas lokalet qe ndodhen ne qytetin e Pukes dhe te Fush-Arrezit do presin klientet e tyre te cilet do e kajlojne vitin e ri ne ambjentet e tyre.
_____
Burimi: Forumi Pukjan.

Shiko profilin e anëtarit http://forumipukjan.forumo.org
sikur te isha edhe un aty Sad

Shiko profilin e anëtarit

ola


Moderatore
Moderatore
Adaa shkruajti:sikur te isha edhe un aty Sad

GJITHASHTU Sad

Shiko profilin e anëtarit
jan heq vizat tash, nuk ju nal njeri me ardh

Shiko profilin e anëtarit

bos pukjan


Moderator
Moderator
bes te lumt goja, po kto sdun boren, te ftohtin, dun relaks mo besi

Shiko profilin e anëtarit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi