Forumi Pukjan

Forumi Pukjan pika e takimit tuaj. Vendi i navigimit Pukjanë.Forumi eshte hapur me qellim promovimin e vlerave te rrethit te Pukes ne internet. Forumi Pukjan eshte adrese jofitimpruese.Nuk eshte adrese politike a fetare. *2011-2014

- Mire se erdhet ne Forumin Pukjan -

->
"Forumi Pukjan" pika e takimit tuaj virtual. "Forumi Pukjan" ju informon me tema të ndryshme si dhe me zhvillimet e fundit që ndodhin në rrethin e Pukës. "Forumi Pukjan" është vendi ku ju gjeni veten tuaj. "Forumi Pukjan" është vendi i kontaktit me historine e Pukës. Pra mirë se erdhët në "Forumi Pukjan"! Na ndiqni në Facebook Twitter dhe në Youtube.

Identifikohu

Tema Fundit
» Potpuri Pukjane - FAIK PEMA
Mon Jun 09, 2014 12:11 pm nga Forumi Pukjan

» OJ LULKUQJA N'BJESHK TERBUNIT
Mon Jun 09, 2014 12:10 pm nga Forumi Pukjan

» Potpuri Pukjane - FAIK PEMA
Mon Jun 09, 2014 12:09 pm nga Forumi Pukjan

» PRENDUSH TAHIRI LAMTUMIR O BJESHKET E MIJA
Mon Jun 09, 2014 12:09 pm nga Forumi Pukjan

» OJ LULKUQJA N'BJESHK TERBUNIT
Mon Jun 09, 2014 12:07 pm nga Forumi Pukjan

» Liber per Deshmorin Allaman Dervishi
Mon Jun 09, 2014 12:03 pm nga Forumi Pukjan

» U zhvillua sot provimi i matematikes
Mon Jun 09, 2014 12:03 pm nga Forumi Pukjan

» Përhapja e besimit mysliman në rrethin e Pukës ndër vite.(1523-1990)
Wed Jun 04, 2014 8:47 pm nga Myftinia Pukë

» Jeni pro apo kunder legalizimit te droges?
Wed Jun 04, 2014 8:44 pm nga Forumi Pukjan

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjë

Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 120 më Sun May 27, 2012 9:21 pm
Statistikat
Forumi ka 261 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri leke.ndoci

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2757 artikuj v 2055 temat
Autor
Lista e autoreve qe bejne publikime ne faqet e "Forumi Pukjan". -- 1. Admin (Webmaster) 2. Armir Mehaj 3. Adrian Delia 4. Artur Kopani 5. Bekim Sokoli 6. Dona 7. Xhemal Meçi 8. Nikolin Toma Miria 9. Jetmir Aliaj 10. Gezim Kopani 11. Ola 12. Joni 13. Tome Mrijaj 14. Klajd Kapinova 15. Ton Zmali
Vizitoni faqet tona:
Ju ftojme te vizitoni faqet tona duke klikuar ne linket e poshte shenuara: Informacione te ndryshme mbi rrethin e Pukes http://forumipukjan.blogspot.com/ Po ashtu dhe ne: http://forumipukjan.wordpress.com/
www.forumipukjan.com
MAGNET
HTP
Aktualitet
Potpuri Pukjane - FAIK PEMA

Mon Jun 09, 2014 12:11 pm nga Forumi PukjanKomentet: 0

OJ LULKUQJA N'BJESHK TERBUNIT

Mon Jun 09, 2014 12:10 pm nga Forumi PukjanKomentet: 0

Për Turizëm nga Komuniteti dhe Drejtuesit e pushtetit ne Puke nuk ka asnjë mendim.

Fri May 23, 2014 3:25 pm nga Admin


Turisti i sotëm, nuk pyet më, se ku do vejë për pushime, por pyet, çfarë do bejë atje ku do shkojë. Me ketë formim dhe mentalitet që kemi, çeshtjes së turizmit në rrethit tone, ne nuk u japim dot pergjigje. as per pyetjen e pare, se per te dyten as qe behet fjale. Kam vënë re se në diskutimet per këtë temë per Pukën, gjithmone …

[ Komplet u lexuan ]

Komentet: 0

Dardha & Poravë (fotografi)

Fri May 16, 2014 10:05 pm nga Forumi Pukjan


Dardhe

Porave


Komentet: 0

Pukes i shtohet edhe nje Deshmor tjeter. Ndue M.Rrucaj shpallet Deshmor i Atdheut.

Mon May 05, 2014 12:53 pm nga Forumi Pukjan


Keshilli i Ministrave me vendim nr.642 dt.08.04.2013 ka vendes te shpall “Deshmor i Atdheut ” Ndue Mark Rrucaj. Po sot me date 5

Deshmori Ndue Mark Rrucaj
Deshmori
Ndue Mark Rrucaj
maj 2014 ne pavionin e “Deshmoreve” pran shkolles muze “Migjeni Puke u publikua per here te pare edhe kjo çertifikate e Deshmorit te …

[ Komplet u lexuan ]

Komentet: 0

A vlersohen Deshmoret Pukjan aq sa duhet?

Mon May 05, 2014 12:51 pm nga Forumi Pukjan


Sot eshte 5 maj, Dita e Deshmoreve te Atedheut. Si te gjithe shqiptaret edhe pukjanet ju bashkuan thirrjes per brotjen e Atedheut duke luftuar dhe duke dhene jeten e tyre ne lufte kunder pushtuesit. Keshtu rrethi i Pukes ketu e 75 vite me pare arriti te mobilizoje dy brigata te cilat stopuan pushtuesit.

Cdo vite rrethi …

[ Komplet u lexuan ]

Komentet: 0

Sokolin Asllani baritoni qe po mahnite skenat e operes boterore

Sat Apr 26, 2014 9:07 pm nga Admin


Pasi perfundon shkollen e larte per piano fillon punen si vokalist ne Teatrin Operes dhe Baletit Tirane. Pas tre vitesh pune ne TOB Sokolini do largohet per ne Vjen te Austrise.

Sokolin Asllani u zbulua si bariton nga producenti dhe drejtori i Operas austriake (ORF), Paul Flieder, me te cilin debutoi ne Gjermani ne …

[ Komplet u lexuan ]

Komentet: 0

Qe 24 vite, politika i ka bere gropen Pukes.

Thu Apr 10, 2014 12:00 pm nga Forumi Pukjan


Pas ardhjes se “demokracise” Puka ka vuajtur per perfaqesim, ku pothuajse cdo drejtor apo kryetar Bashkie apo Komune nder vite nuk kan menduar te rrisin punsimin apo ekonomine ne rrethin e Pukes. Nuk kan len asnje gjurme pozitive.

Cdo dite e me shume rrethi i Pukes po shkon drejte degradimit, shtimit te papunsise si dhe …

[ Komplet u lexuan ]

Komentet: 0

FOKUS Fshati Qafe T'Mugu Mes braktisjes dhe mbijeteses

Thu Mar 27, 2014 9:26 pm nga Forumi PukjanKomentet: 0

Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Furl  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Forumi Pukjan eshte krijuar me nje vizion te qarte mbi njohjen e rrethit te Pukes nepermjet internetit. Forumi Pukjane ka ndertuar rubrika te ndryshme pothuajse per te gjitha ceshtjet e jetes. Forumi Pukjan do tentoj qe te ndertoj nje ure lidhese mes Pukjaneve nepermjet komikimit virtual. Per cdo gje ju mund te na shkruani ne adresen tone: forumipukjan@hotmail.com . Mirepresim sugjerimet dhe keshillat tuaja!

Bookmark and share the address of Forumi Pukjan on your social bookmarking website

Fotografi
Vemendje
Kontakt
Puka.shqiperia.com
Bashkia Puke
Web i SHBKI Puke
Forumi Pukjane
www.forumipukjan.com
Navigime Kryesore
Sondazh

Ka korrupsion ne institucionet e rrethit te Pukes?

 
 

Shiko rezultatin

Vemendje
Te nderuar vizitor te "Forumi Pukjan" ! Kushdo qe deshiron te publikoj tema si: Studime, Histori, zbulime, Fotografi, Poezi apo qe deshiron te reklamoje biznesin e tij mund te na kontaktoni ne kete e-mail: forumipukjan@hotmail.com "Forumi Pukjan" ne kohen me te shkurter do ju kthej pergjigje per publikime ne kete faqe. Gjate pergjigjes do merrni edhe informacionin perkates. Cdo teme e cila do te publikohet ne "Forumi Pukjane" do jete automatikisht e publikuar ne Twitter, Facebook dhe normalisht edhe ne motorin boterore te kerkimit google.com Ju mirepresim! Stafi
Ora
September 2014
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Vizitor ne Dite
Chat [ Join the Chat ]
Tek rubrika Forum pas klikimit ne fund te faqes keni fjalen [ Join the Chat ] Nese jeni te regjistruar do ju hapet nje faqe e re. Per te hyr ne chat klikoni djathtas tek Identifikohu dhe do jeni online per bisede.
RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


.